הזמנה להורדת המדריך
.

הורד מדריך מתנה וגלה איך ניתן להביא לקוחות חדשים לעסק באמצעות תוכן שיווקי?

 אתה כותב וכותב, מקבל לייקים פה ושם, כותבים לך שאתה 'אלוף' ו'מדהים', אבל ת'כלס – אף לקוח חדש לא הגיע לאחרונה...

אם העסק שלך היה שלי - זה הצעד הראשון שהייתי עושה על מנת לייצר בהירות במסרים ולדייק את הפניה ללקוחות פוטנציאליים.

 כי תוכן שיווקי עם ערך, הוא הדרך להביא לקוחות משלמים לעסק שלך !

במדריך אגלה לך:

üאת הסודות המסתתרים מאחורי תוכן שיווקי שעובד.

üאיך לבדל את העסק שלך באמצעות תוכן שיווקי מותאם לעסק.

 

במדריך לא תמצא טריקים מכירתיים, אלא כלים פרקטיים שיחסכו לך שעות של כתיבה שלא מייצרת תוצאות ויעזרו לך לעשות את הצעד הראשון לבניית תוכן שיווקי שנותן ערך ללקוחות שלך ומביא לקוחות חדשים לעסק לאורך זמן.

 

"יעלה מדהימה! כל כך מקצועית, מדוייקת, גמישה ומתאימה את הכתיבה שלה באופן מושלם לצורך שלנו! שמחה מאוד לעבוד אתך וממליצה בחום רב!" כתבה לי בת חן וייס, מנכ"לית משותפת בחברת "התחלה חדשה".

 

"רציתי לומר לך, שכתבתי פוסט אישי בעקבות המדריך שלך וזה עבד מעולה. זה ממש דיבר וריגש אנשים וקיבל תהודה גדולה יותר מפוסטים אחרים" 💪😊, כך כתבה לי נטלי אורבניאק, בעלת עסק לרפואה משלימה בבעלי חיים.

 

 

ראש הטופס

זו ההזדמנות שלך לגלות איך

לכתוב תוכן שיווקי נכון ולגרום ללקוחות לבחור דווקא בך !

שם ומייל והמדריך בדרך אליך

מי אני ולמה כדאי לך ללמוד ממני?

אני מיכל יעלה גנות – כותבת תוכן שיווקי, יוצרת ומרצה. מאז שאני זוכרת את עצמי אני אוהבת לכתוב ולהקשיב לאנשים. קרוב ל- 20 שנה עבדתי בארגונים עסקיים בתחומי ההייטק והבנקאות. לאורך השנים ניסיתי להתאים את עצמי לארגון. למצוא את המשבצת המדויקת לי. מהר מאוד הבנתי שכך זה לא יעבוד. הייתי בטוחה שכדי להגשים את הייעוד שלי אצטרך לעזוב את הארגון. באותה התקופה חיי האישיים לא אפשרו לי לעזוב והתחלתי לחפש את הנתיב המיוחד שלי בתוך הארגון, כזה שאוכל להשאיר באמצעותו את טביעת האצבע הייחודית לי. הדברים שעמדו לצדי לאורך כל הדרך הן אותן מתנות של כתיבה והבעה. במהלך אותן השנים, נחשפתי לכוחה של הכתיבה כמנוע להעברת מסרים, לתקשור תהליכי שינוי ארגוניים ולשיווק מוצרים. ראיתי איך כתיבה נכונה ומכוונת לקוח (פנימי או חיצוני) יוצרת הנעה לעבר מטרות הארגון ומסייעת לו בקידום יעדיו ובהגדלת רווחיותו. ראיתי כיצד הכתיבה שלי מובילה אנשים למחוזות חשיבה ופעולה חדשים. באמצעות הכתיבה הבנתי, מה אני יודעת לעשות הכי טוב ומהו הציר המרכזי של העסק שלי. 

 

לפרטים נוספים עקבו אחרינו ברשתות החברתיות, או צרו קשר:
054-5552825| yeela257@gmail.com

https://www.facebook.com/yeelamichalganot/ בפייסבוק

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.